Dane osobowe

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

Liturgia dnia

Sakrament Pokuty

pn. - so.: 15 min przed Mszą św.

nd.: podczas Mszy św.

Rozkład Mszy Świętych

W tygodniu: 7:00, 18:00

W niedzielę8:00, 10:00 – Msza dla dzieci i młodzieży, 12.00, 18:00

Nowenna do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

Środa18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nieszpory

Czwartek po Mszy św. o godz. 18.00

Nabożeństwo Fatimskie

13-go każdego miesiąca o godz. 18.00 od maja do października

Dane

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
ul. Wojska Polskiego 50
41-300 Dąbrowa Górnicza

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA
75 1020 2498 0000 8702 0222 9052

Witaj w Do­mu Młodzieżowym – Oratorium ks. Bosko!

KIE­DY MOGĘ PRZYJŚĆ?

Od wtorku do piątku (od 15.30 do 17.30 - jeśli uczęszczam do szkoły podstawowej lub od 19.30 do 21.00 - jeśli uczęszczam do gimnazjum lub szkoły średniej)

CO MOGĘ ROBIĆ?

Je­śli lubisz sport, to możesz zagrać w piłkę nożną. Możesz zagrać w tenisa stołowego. Je­śli nie chcesz się zmęczyć możesz zagrać w piłkarzyki, rzutki, gry komputerowe. Do dyspozycji masz komputer ze stałym łą­czem internetowym. Możesz rów­nież so­bie zrobić herbatę i zagrać na pianinie. Proszę Cię jednak, szanuj wszys­tko, co będziesz u­ży­wał, bo dzięki temu sprawisz radość rów­nież innym.

CZEGO MOGĘ SIĘ NAUCZYĆ?

Mogę pogłębić umiejętności uczestnictwa w różnych grach zespołowych, ale też spróbować „siebie” w mini – teatrze, śpiewie, tańcu, plastyce. Ilość i charakter zajęć zależy od tego, czego oczekujesz.

KOGO MOGĘ SPOTKAĆ?

Wielu ciekawych lu­dzi. Przede wszystkim rówieśników w Twoim wieku. Są rów­nież in­ne osoby, któ­re mogą Tobie pomóc dzie­ląc się swo­im doświadczeniem. Je­śli chciałbyś pogłębić swoje życie duchowe lub przygotować sie do spowiedzi, możesz zawsze li­czyć na po­moc księ­dza. On też kiedyś był w Twoim wieku. Je­śli chciałbyś zostać sam na sam z Jezusem Eucharystycznym, wstąp na chwilę do ka­pli­cy.

CZY MOGĘ ZROBIĆ COŚ ORYGINALNEGO?

Masz wiele możliwości. Możesz stworzyć wła­sną grupę teatralną, pro­wa­dzić turnieje sportowe, zorganizować kółko pla­sty­czne, muzyczne, mo­że na­wet własny zespół? Je­śli chciałbyś, możesz przynieść ciekawe gry. Pamiętaj, że radość dzielona z dru­gim jest podwójną radością!!!

CZY RZECZYWIŚCIE MOGĘ ROBIĆ WSZYS­TKO NA CO MAM OCHOTĘ?

No, nie do końca… Możesz robić wszys­tko to co jest dobre, bo dobra zabawa jest wtedy kie­dy wszyscy się śmieją a nikt nie pła­cze. Na boisku i w Do­mu Młodzieżowym – Oratorium zakaz wstępu mają te osoby któ­re używają wulgarnych słów, palą papierosy, są pod wpływem alkoholu i narkotyków o­raz biją innych.

CZY MOGĘ PRZYJŚĆ ZE SWOIMI PRZYJACIÓŁMI?

Jak najbardziej. Je­śli masz jeszcze jakieś pytanie napisz e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zgłoś się do księdza Wojciecha w ORATORIUM.

Lokalizacja


Wyświetl większą mapę