Dane osobowe

Informujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

Liturgia dnia

Sakrament Pokuty

pn. - so.: 15 min przed Mszą św.

nd.: podczas Mszy św.

Rozkład Mszy Świętych

W tygodniu: 7:00, 18:00

W niedzielę8:00, 10:00 – Msza dla dzieci i młodzieży, 12.00, 18:00

Nowenna do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych

Środa18:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu i Nieszpory

Czwartek po Mszy św. o godz. 18.00

Nabożeństwo Fatimskie

13-go każdego miesiąca o godz. 18.00 od maja do października

Dane

Parafia Rzymskokatolicka
p.w. Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
ul. Wojska Polskiego 50
41-300 Dąbrowa Górnicza

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA
75 1020 2498 0000 8702 0222 9052

ks. Tomasz Bejm SDB – proboszcz parafii

ks. Marian Stachura SDB 

ks. Dariusz Mencel SDB

 

Historia duszpasterzy
w Parafii p.w. „Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła”
w Dąbrowie Górniczej

1 sierpnia 2021 r.

ks. Dariusz Mencel SDB

22 sierpnia 2020 r.

ks. Jacek Krzypkowski SDB - do 11 lipca 2021

1 sierpnia 2019 r.

ks. Marian Stachura SDB

1 sierpnia 2017 r.

ks. Tomasz Bejm SDB – proboszcz parafii

ks. Oskar Gaszek SDB – do 21 sierpnia 2020 r.

ks. Tomasz Szczepanik SDB – do 31 lipca 2019 r.

1 sierpnia 2016 r.

ks. Jan Niczypor SDB – proboszcz parafii – do 31 lipca 2017 r.

1 sierpnia 2014 r.

ks. Jacek Garus SDB do 31 lipca 2017 r.

1 sierpnia 2013 r.

ks. Grzegorz Solarewicz SDB – proboszcz parafii – do 31 lipca 2016 r.

ks. Jacek Bielski SDB do 31 lipca 2014 r.

1 sierpnia 2012 r.

ks. Andrzej Iglicki SDB – proboszcz parafii – do 31 lipca 2013 r.

ks. Franciszek Steblecki SDB do 31 lipca 2017 r.

1 sierpnia 2010 r.

ks. Wojciech Skowron SDB do 31 lipca 2012 r.

1 sierpnia 2007 r.

ks. Jerzy Gonta SDB do 31 lipca 2013 r.

ks. Tomasz Hawrylewicz SDB do 31 lipca 2010 r.

1 sierpnia 2006 r.

ks. Zbigniew Porębski SDB – proboszcz parafii – do 31 lipca 2012 r.

1 sierpnia 2005 r.

ks. Ryszard Jeleń SDB – proboszcz parafii – do 31 lipca 2006 r.

ks. Tomasz Bednarczuk SDB do 31 lipca 2007 r.

† ks. Józef Wiśniewski SDB do 31 lipca 2007 r.

1 sierpnia 2004 r.

ks. Mariusz Lubryka SDB do 31 lipca 2005 r.

1 sierpnia 1999 r.

ks. Józef Mokrzycki SDB do 31 lipca 2004 r.

1 sierpnia 1998 r.

ks. Andrzej Olszewski SDB do 31 lipca 1999 r.

1 sierpnia 1997 r.

ks. Tomasz Szczepanik SDB do 31 lipca 1998 r.

2 sierpnia 1995 r.

ks. Henryk Maternia SDB – proboszcz parafii – do 31 lipca 2005 r.

† ks. Tomasz Gliwa SDB do 31 lipca 2005 r.

ks. Lesław Klamer SDB do 31 lipca 1997 r.

1990 r.

ks. Jerzy Skotnicki – proboszcz parafii – do 1 sierpnia 1995 r.

12 września 1983 r.

ks. Donat Kania – proboszcz parafii – do 1990 r.